precomenzi cursuri UMFEditura University Press a Universității de Medicină și Farmacie din Tîrgu Mureș informează studenții că în perioada 11 – 18 septembrie 2017 își pot comanda, online, cărțile și cursurile de care vor avea nevoie în anul universitar 2017-2018.

Pentru a putea comanda, studenții trebuie să își activeze contul pe platforma de precomandă. Înregistrarea se face AICI, utilizând CNP-ul și data nașterii (format AAAA-LL-ZZ).

După tipărirea cărților, dar nu mai târziu de 14 zile de la încheierea perioadei de precomandă, vor fi anuntați, printr-un e-mail, cu privire la data și ora la care sunt programați să-și ridice cărțile comandate de la Librăria Universității.

Informații suplimentare se pot obține la numărul de telefon: 0265-215.551 interior 126 sau la adresa e-mail: librărie@umftgm.ro.

Precomenzi – alte informatii

One thought on “Precomenzi – alte informatii

• July 23, 2018 at 9:49 am
    Permalink

Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.